» Poradna » Windows (a jiné OS)

PROSIM poradte !!

potřebuju poradit muj počitač už je celkem starší nicmene rozjede i dnešní hry potřebuju co nejefektivenji preinstalovat windows(7 profesional) odešel mi jeden disk ze dne na den pry je poškozen. mechanika nenačita cd a mam pomali pc procesor je často na 100% zatížení

Odpovědi na otázku

Kup nový computer,to je jediná rozumná rada.

Co chceš slyšet ? Kup nový disk, novou mechaniku, a instaluj !

Nevím, jestli dřív začít naukou o PC nebo češký jazyku.

co když jsou nová pravydla pravopysu, po staru se žýt nedá Ale je fakt že odrostlá miímina v 6 letech si neumí zavázat tkaničky ale na PC válej