» Poradna » Programy

Prosim pomozte!!

 PROSIM NUTNE ZHANIM HRU////////////////////////////Imperium galactica 2--------------------------MA NEKDO DOUFAM ZE JOpiste naaoso@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Kde je host???

Taky na to čekám  Možná pomůže Kráťa

Někdo mě shání?

přečti si dotazy ze včerejška, cca 21/23 hodin, s titulky typu "Poradte", "deska" apod. a uvědom si jaké máš štěstí

Pořádná Poradna |  |

Tady ti pomůžou: http://www.plbohnice.cz/

co je na tom?

orientační plán a dopravní spojení

Tak si ji proboha někde ve výprodeji kupte a neobtěžujte s tím v poradně. Mimochodem.. není to nic moc, zlatý MO2.

Rad bych,ale kde?,kdyz ste tak chytrej

Help yourself!Az se nekdo nauci spravne vybirat titulek, tak se mozna i pomoci docka ...