» Poradna » Mobily

Prosím pomoc

Ahoj lidičky. Mám problém. Dostala jsem od kamaráda telefon Samsung Wave 2 GT-S8530. Telefon jsem dala do továrního nastavení ( to bylo OK) pak ale telefon chtěl aktualizaci Softwaru . Stáhla jsem tedy kies JENŽE Aktualizace se udělala pouze do 50 % a pak se vypla. Ve finále se mi na display objevilo: " Aktualizace softwaru v telefonu byla pozastavena. Aby nedošlo k neočekávaným chybám, pokračujte v upgradu firmwaru prostřednictvím Samsung kies" Jenže v Samsung kies mi to nefunguje. Telefon je bez aktualizace nepoužitelný. Přes multiloader apod jsem to zkoušela a nic se nestalo ..

Odpovědi na otázku

Bud to mas blbe nastavene nebo malo nabitou baterii.

Hele nabitý to mám ... Ted už ne tolik teda protože se tu s tím s*ru už víc jak 3 hodiny :D Ale až to nechám nabít tak pak potřebuju poradit JAK to přenastavit, nebo JAK udělat novou aktualizaci