» Poradna » Programy

Prosím pomoc! Mám 100+fps a 30ping ale hra se mi stále seká.

Mám 100+fps a 30ping ale hra se mi stále seká. Ale neseká se to tak jako při fps doropu nebo prí vysokém pingu ale je to v určitých časových intervalech, např hraju a zničeho nic se mi sekna na 3-4 sekundy a potom jde zase plynule a za nějaký čas zace znova. Děkuji za pochopení a za každou radu. :)

Odpovědi na otázku

Většinou je to načítáni chunků (scriptů) které tvůj počítač nemusí plně podporovat a chvíli je stahuje a tak se to sekne. Také je možné FPS drop při vysokých FPS. A při jaké hře?

CS:GO, Minecraft i TeamSpeak se sekne

Že vraj ide o mikrošutering. Detaily neviem