Prosím pomoc Harry Potter 4-kopie

Nejde mi zkopírovat Harry Potter 4 ani bonus pomocí nejnovějšího AnyDVD, Shrinku i DVDfab decrypteru.Vždycky se to v nějaké části sekne.Jestli už někdo dělal kopii tohohle filmu, napište mi prosím váš postup. Díky předem

Odpovědi na otázku

DVDFab dec. >Nero = No problem

Ja som to spravil cez Schrink a ziadny problem.

ja som to tiez spravil cez Shrinka a v pohode, oba DVD disky

za 1. :nerobiť škodu distribútorom a kúpiť si orginál. Myslím že 400 kaček není vela.za 2.:Ochrana na DVD Harry Potter and the Goblet of Fire:Disk 1 : jediná ochrana je CSS Encryption - zkopírované bezproblémov cez DVD Shrink 3.2.1.0.5Disk 2 : ochrana "nečitateľné sectory". Na toto treba už Any DVD spolu s DVD Decrypterom.. .. . z tohto vyplíva, že buď je tento tvoj thread zbytočný a chcel si provokovať. (cca ako Mirek, Chytrolín a pod.) alebo patríš medzi zlodejov aut, ktorý nevie naštartovať motor.