» Poradna » Počítačové sítě

Prosim pomoc black desert

ahoj mam taky problem když jsem si stáhnul hru black desert ze stránky https://gamenet.ru/ a mam to nainstalované všechno mam tam danej patch EN no a zapnu hru a když dam start tak to pomě chce něco ja tam zadavam všechno možne už prostě nevim co mam dělat toto mi piše For confirmation 2 please enteryour password car Password incorrect please try again 2 Tea password 6 The seat be set highet vubec si nevim rady :(

Odpovědi na otázku

jen tak mimochodem:1) vytvářením nových vláken na stejné téma si odpovědi nevynutíš2) tohle není Warez poradna

na gamenet.ru nieje warez, len Rusi majú hru už vonku zatiaľ čo mi len v bete