Prosím odhadněte cenu PC

Dobrý den,prosím odhadněte cenu PC.OS: Windows 10 Home 64-bitCPU: AMD FX-6300Motherboard: Gigabyte 970A-DS3PRAM: 8GB DDR3GK: NVIDIA GeForce GT 1030Storage: 2*1TB HDD, 256GB SDD KingstonDVDSkříň: Big Tower Fractal DesignSMART informace disků kontroluji pravidelně programem SpeedFan, disky jsou zdravé.Díky moc, Tomáš

Odpovědi na otázku

Tak 300e, ak najdes kupcu.

Cca 7 000,- Kč za ten elektrošrot? Snad ta GK má nějakou (malou) cenu.

klidne 10 000 , kdyz najde kupcu.

ale nenajde. ani za 300, ani za 10 000

Reálně to má cenu maximálně těch disků co si můžeš nechat.

Ten procesor má na krku deset let a fous. Tzn. bych tu sestavu buď někomu daroval nebo si neřekl více, než 1500. Ber to tak, že mimo disky, se pohybujeme v rovině elektroodpadu.

1500 jen v případě že tam bude legální Windows a bude to čistě nainstalovaný, altualizovaný a připravený na další použití. Z toho je 600 cena práce za uvedení do toho stavu.

Vzhledem k tomu že dnes koupíš "hotový" mini-počítač za nějakých 6 tisíc. Navíc to má záruku, více výkonu a žere méně energie tak bych za tohle nedal víc jak 3 tisíce.

jelikož všechno z toho je zastaralé a na vyhození, má hodnotu jen grafika. Takže můj odhad tak 2000Kč

1030 zrovna moc hodnotu nemá To je jen multimediální grafika, což dnes v pohodě zvládají integrované grafiky v procesorech.

Někam se hodit může, ale max 500,- Kč.

Jj, bude určitě lepší na multimédia, než iGPU v nějakém starším CPU. Těch 500kč by mohlo být odpovídající.

Vpodstatě cena té licence W10, pokud je "košer" a přenosná, možná něco málo skříň, něco málo grafika. Použité 1 TB disky: k čemu? MB, CPU, SSD bych se neodvažoval koupit ani prodat.Věnuj to potřebým

50€ za tu nalepku s lic. cislom..

Díky moc všem za odpovědi.Tomáš

já bych to nechtěl ani za odvoz... A kdyby se mě někdo ptal, tak bych to nedoporučil a nebo jenom ať to vezme za 500, kuchne a prodá na díly, zbytek na sběrný dvůr. Tahle bedna v celku nemá hodnotu. Má stovkovou hodnotu když se rozebere (někomu se bude hodit RAM, někomu disky, někomu možná deska kdyby byl pamětník, kterému odešla).

Za kolik bys to chtěl se naprosto nikdo neptá, polož si tu otázku za kolik bys to dokázal prodat.Nebo nepiš nic.

Málo, 3tis pokud je to v pořádku.

Od jedné koruny na aukro. A neviditelná ruka trhu ukáže.

Dobrý den, Vážený a ne jen Vy, uvědomte si, že cokoliv koupíte, tou chvílí ztrácí cca 1/2 ceny a nikdo Vám za to nedá žádné trochu rozumné peníze. Před koupí jakéhokoliv výrobku si to chce rozmyslet a počítat s tím, že to musí sloužit, co nejdelší dobu. Vlastní zkušenost, nabízel jsem zadarmo nové kazety do tiskárny, ještě chtěli abych to 200 km dovezl, takže skončily v odpadu.

Hoď ho ke mě do sběru, platím 5Kč za 1kg. V hotovosti.Heslo: BuyNow

Ta grafika se dá ještě použít.A kdyby tam byl zdroj, tak ten taky. Jako celek to ale nemá smysl. Maximálně nějakému hejlovi.

já si mé staré počítače nechávám kvůli hraní starších her, takový unreal, který vyšel zdarma v časáku Skóre (tuším) si na dnešních počítačích nezahraju

Windows 0 KčCPU 300 KčMB 600 KčRAM 400 KčGK 1000 Kč2xHDD 600 KčSSD 250 Kčcase 1000 Kčzdroj 350 Kč--------------------------cena 4500 Kč (při rozprodeji komponent sólo)cena 3600-3800 Kč (při prodeji jako sestavy)

Teď se dívám, že DDR3 šly cenově krutě dolů (jetejch 8GB je za 200-300 Kč max.) a kombo MB+CPU+RAM kdosi vydražil se necelejch 8 stovek, byť to bylo jen 4 jádro. Takže bych to zkorigoval na 4 tisíce Kč (rozprodej na komponenty) a hotová sestava tak na 3 tisíce Kč.Tu bednu a zdroj bych si nechal... Problém u prodejů do druhé ruky je ten, že lidi prostě neocení nadstandardní vybavení - prostě kisna jako kisna. Nikoho zkrátka nezajímá, že ten Fractal Design byl koupen velzhruba za 3k.