Prosim o zkontrolování loga z hijackthisu

chtěl bych se zeptat, jestli něco tady není nějakej vir nebo tak?..Dvakrát za sebou se mi vypnul z ničeho nic počítač nevim, jestli to nemůže být virem.Tady přikládám můj scan z Hijackthisu,mohli byste mi to prosím zkontrolovat?Díky.

tuLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 22:07:53, on 23.2.2011
Platform: Windows Vista SP2 (WinNT 6.00.1906)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.19019)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Windows\system32\Dwm.exe
C:\Windows\Explorer.EXE
C:\Windows\system32\taskeng.exe
C:\Program Files\Logitech\Video\LogiTray.exe
C:\Program Files\ASUS\GamerOSD\GamerOSD.exe
C:\Program Files\Unlocker\UnlockerAssistant.exe
C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe
C:\Windows\System32\rundll32.exe
C:\Program Files\HP\HP Software Update\hpwuSchd2.exe
C:\Windows\System32\p2phost.exe
C:\Windows\ehome\ehtray.exe
C:\Program Files\KWorld Multimedia\HyperMediaCenter\DTVR\Scheduled.exe
C:\Program Files\Free Download Manager\fdm.exe
C:\Program Files\Software Informer\softinfo.exe
C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe
C:\Program Files\Olympus\ib\olycamdetect.exe
C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe
C:\Program Files\KWorld Multimedia\TV Tuner Card Utilities\HMCP3XCtl.exe
C:\Program Files\Microsoft Security Client\msseces.exe
C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe
C:\Program Files\OpenOffice.org 3\program\soffice.exe
C:\Windows\ehome\ehmsas.exe
C:\Windows\system32\wbem\unsecapp.exe
C:\Program Files\OpenOffice.org 3\program\soffice.bin
C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSTE08.exe
C:\Program Files\Skype\Plugin Manager\skypePM.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugin-container.exe
C:\Users\Vítek\Desktop\HiJackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = www.crawler.com ...
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = go.microsoft.com ...
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

takove ty veci jako HP, ICQ, Skype - pokud to nepouzivate (nesutale) tak to bych vypnul

dale bych dal pryc MS' Security Ess. a nainstaloval misto toho Pandal Cloud + nasledne to projel tim, anebo bych to projel Eset on line scannerem

1. dr vylízaná makovica. už ti niekto povedal že si obrkokot?(reakcia na toho kreténa dr.iq.šumiacej trávy)
2. breberka sa môže skrývať tu: O23 - Service: Bonjour Service - Apple Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
prepytujem môže-nie musí
3. preboha, to máš na tie toolbary filmové plátno? mne by sa teda ani nezmestili na monitor!
4. najistejšie je navštíviť s týmto výpisom www.viry.cz

tiez sa mi tretocili panenky ked som si to presiel :)
zeby sa nieco schovavalo za apple resolver? to sa mi nezda, aj to je divne, ze by to sposobilo taky fatal error.
to bude mat HW povod. Z toho balastu, co mu tam zije su najagresivnejsie tie toolbary