» Poradna » Ostatní

Prosím o rychlou odpověď - Flatout2 MP

Zdravím.Když chci hrát FlatOut2 online,hodí mi to tuto hlášku online podpora pro flatout 2 už není dostupnáFlatOut2 mám originál z ABC.Díky za odpovědi !

Odpovědi na otázku

Ano, je to tím, že už Gamespy nepodporuje FO2. Jestli chceš hrát online tak přes Flatout 2 Online Launcher by to mělo běžet.

A kde prosim te sezenu ten Launcher ? jinak taky mam Flatout2 s ABC a po dlouhe době sem se tesil na online parbu a hle najednou ta hlaska jak u vyse zmineneho :(

Po 5 letech ale přeci jen jsi se dočkal :D https://tracker.cztorrent.net/torrent/flatout-2-v1-2-mu...