Prosim o radu se sestavenim pc

Dobry den uvazuji o koupi pc jedna se pouze o bednu bez monitoru ale netusim co si koupit mam bohuzel omezene finance rekneme do 16000 vim ze to nebude super pc ale rad bych si zahral na dobre fps potreboval bych to s nvidii grafickou kartou muze mi nekdo prosim pomoci se sestavenim dekuji

Odpovědi na otázku

Ono záleží jestli to má být s OS nebo ne.

ano s OS nejde o to aby to utahlo high detail ale spis o trvale fps

Díky tomu OS bude sestava degradovaná na úkor procesoruhttp://www.czc.cz/174046,130607,156530,1468...

moc vam dekuji

Sestava, může bejt, já bych jen k pentiu dal H81 ale to je detail, jen ta gtx750 je zbytečně drahá a ta fera 2 taky. Vzal bych nějakou H81, gigabyte 750ti a HE942, dá se tím načarovat tak litr do plusu

Sestava je dělaná, pro případný upgrade procesoru, chladič je takový, jaký jsou skladem.Třeba se objeví i jiné návrhy a vyjde to i na GTX950.

GTX 950? To rozhodně ne.

sel bych na to asi touhle cestou 12,35K,-: http://www.czc.cz/169982,99689,150141,15838... a grafiku bych zvazoval bazar, protoze dat za 750ti 3500+ Kc je podle me proste moc;ta sestava muze fungovat i s gtx 960, ktera se na bazaru prodava vetsinou za 4500,- - ale je to rozdil herniho vykonu o parnik.Spis bych se zeptal na moznosti jak usetrit za OS - nejsi student? - dreamspark apod. akce, nebo sehnat licenci ze skoly...

student nejsem a vsem moc dekuji za rady cloveka potesi kdyz vidi ze jsou lidi ochotni pomoci i tomu kdo nema prehled jeste jednou vsem dekuji za pomoc

Určitě si zjisti ten Os, jako student by to neměl být problém, to máš pak +/- 3000,- k dobru a máš na gtx 960 a to už je dost slušný stroj (Witcher 3 ve fHD skoro full mimo hairworks)

Jo že nejseš studen, neumím číst.. :(