» Poradna » Web a internet

Prosím o radu: PHP - Odkazy pomocí include

Zdravím, potřeboval bych od zdejších programátorů poradit. Mám stránku "index.php", na které je umístěné menu s odkazy na další stránky (odkaz1.html, odkaz2.html...). Tyto budou ve stejném adresáři, jako "index.php". Pomocí PHP tagu "include" umístěného v <div> v souboru "index.php" bych chtěl, aby se jmenované stránky načítaly právě v tomto divu (čili aby se při přechodech mezi odkazy znovu NENAČÍTAL index.php, ale pouze tyto odkazované stránky v již zmiňované oblasti.Tady je zdroj "index.php":<html><head><link rel="stylesheet" href="styly.css"></head><body><ul class="navigation"> <li class="nav-item"><a href="odkaz1.html">Odkaz 1</a></li> <li class="nav-item"><a href="odkaz2.html">Odkaz 2</a></li> <li class="nav-item"><a href="odkaz3.html">Odkaz 3</a></li> <li class="nav-item"><a href="odkaz4.html">Odkaz 4</a></li> <li class="nav-item"><a href="odkaz5.html">Odkaz 5</a></li></ul><input type="checkbox" id="nav-trigger" class="nav-trigger" /><label for="nav-trigger"></label><div class="site-wrap"><?php include ("TADY BYCH CHTEL NACITAT JEDNOTLIVE STRANKY (viz odkazy)"); ?></div></body></html>Tímto prosím o radu jak postupovat. Nechci abyste mi posílali kód, potřebuji jen vysvětlení jak a přes co se k tomuto dopracuji. S PHP teprve začínám, tak prosím Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Nijak. Toto PHP neřeší - neumí.

Dobře a nějaký jiný osvědčený způsob mimo include? Záleží mi na podpoře prohlížečů. A nechce se mi používat frames. Díky.

Třeba ajaxem v prohlížeči.