» Poradna » Ostatní

Prosím o překlad textu

Dobrý den, potřeboval bych ,kdo tady umí anglicky, přeložit text, který mi přišel mailem, když ho přeložím přes Google Translator tak to moc nechápu. Je to pro mě dost důležité .
_________________________________________________________________

Thanks once again for your attention in regards to my previous contact to you of which I wish to still make it clear to you that I am willing in buying the Property from you. In order words, I wish you are aware that I am currently residing and location in IRAQ. Of which I wish to use this opportunity to tell you that I can not come over to your Location at the moment that is Czech Republic now for the Supervision and Documentation of your sell Property to me, due to the nature of my Job as I stated to you initially that I am on active duty with the United Nations Troops on war against Terrorism in IRAQ.

Because I am a Captain with the (USMC) United States Marine Corps and can not just make a decision of my own coming over to Europe as you requested with out notifying (USMC) United States Marine Corps but I state here-in to you by promise that before the whole documentation of your sell Property to me I will pay you a visit in your location because I will be staying for 3 to 4 years in Europe on deployment.

Also, On the contrary to the purchase of your Property of which I wish to inform you that I am very impressed with what I saw on the web site and also concerning your selling Price/Offer for CZK 1440000 Czech crowns which I shall be paying you in $? United States Dollars in my local currency when Converted and also I am okay with it but I can only make the Payment for your Property in CASH due to my Location.

But upon your CASH Payment Remittance to you from me I can Transfer the money to you with the help of a RED CROSS CURRIER SERVICE here in IRAQ, which is called DIPLOMATIC COURIER SERVICE; this service is meant for Transferring Important Documents, Huge Funds and Precious Stones. In regards Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Díky ještě jednou za vaši pozornost, co se týká mé předchozí kontakt na vás, které chci ještě dát jasně najevo, že jsem ochoten o koupi nemovitosti od vás. Za účelem slovy, přeji si vědomi toho, že jsem v současné době pobývají a umístění v Iráku. Z toho bych chtěl využít této příležitosti k vám říct, že nemůžu přijít na své umístění v okamžiku, kdy je Česká republika nyní pro dohled a dokumentace vašeho prodat nemovitosti ke mně, vzhledem k povaze své práce, jak jsem uvedl vám zpočátku, že jsem v boji s Organizací spojených národů vojáků na válku proti terorismu v Iráku.

Protože jsem s kapitánem (USMC), Spojené státy námořní sbor, a nemůže jen tak rozhodnout o své vlastní přijít do Evropy, jak jste požadoval s ven oznamující (USMC) Námořní pěchota Spojených států, ale já tady stát-in vám slib, že před celou dokumentaci k prodeji nemovitosti, aby mi bude platit vás navštívit v místě vašeho bydliště, protože jsem se zůstat na 3 - 4 roky v Evropě na nasazení.

Také, na rozdíl od zakoupení majetku, který jsem si Vás informovat, že jsem velmi ohromen, co jsem viděl na webových stránkách a také o své prodejní cena / Nabídka 1440000 Kč korun českých, které jsem se vám platit v $? Spojené státy americké dolary v místní měně při přepočtu, a také jsem v pořádku, ale mohu jen platbu pro svůj nemovitosti v hotovosti vzhledem k mé umístění.

Ale na vaši Platba v hotovosti Remitence vám ode mě můžu převést peníze na vás s pomocí Červeného kříže jirchář SERVIS tady v Iráku, který je nazýván DIPLOMATICKÝMI kurýrní služby; tato služba je určena pro přenos důležitých dokumentů, obrovské fondy a drahých Stones. V souvislosti s tímto Také bych Vás informovat, že po vašem přijetí platby v hotovosti TRANSFER vám za vaši nemovitost spolu s podmínkou, co se týká mé CASH poukazování na vás, jestli budete akceptovat na mé podnikání Návrh na váš Osobní asistence vyžaduje ode mne .

A konečně musím urgentní odpověď od vás, co se týká výše uvedené tak, aby pro mě, aby Ukázat celý příspěvek

To klidně smaž, vůbec to není důležité. Pouze hledájí blbce.

je pro tebe důležité nechat ze sebe udělat hejla ?

akorát další variace na tzv. africké dopisy - prostě pod nabídkou velkého zisku hledají nějakého vola, který jim zaplatí manipulační poplatek, převoz peněz a jiné kraviny, aby za to údajně dostal třeba milion dolarů. Samozřejmě, že akorát přijde o prachy a od nich už v životě nikdy nic neuvidí.

Takovéhle maily mažu rovnou. Navíc tam maj překlepy i v té angličtině a celý ten text je hrozně debilně psanej - nebo spíše schválně, aby nebylo rozumět podrobnostem.