Prosím o posouzení mé navrhované PC sestavy

Ahoj, co si myslíte o téhle sestavě?

Procesor: Intel Core2Duo E8500,2x3,16GHz/6MB/1333MHz
Základní deska: Gigabyte EP45-UD3R, P45+ICH10R
Grafická karta: NVIDIA GTX 285 1GB
Paměť: 2x Corsair 2048MB DDRII 800Mhz
Pevný disk: WD6400AAKS,640GB,SATAII/7200ot.
Mechanika: DVD-RW, dvouvrstvá SATA
Tuningová skříň se zdrojem Corsair 620W HX
Chladič procesoru: Scythe Shuriken

Chtěl bych PC využívat hlavne na hraní nejnovějších her ve velkých rozlišeních a detailech a také sledování filmů ve vysoké kvalitě.

Myslíte, že má potenciál i do budoucna? Případně, co byste změnili? A také jaký byste poradili dobrý monitor nanejvýš do 6000 - 7000 Kč? Je jedno jestli klasický nebo širokoúhlý. Díky, mějte se

Odpovědi na otázku

procesor muzes usetrit a vzit E8400 ale je to jenom par stovek
deska by nemela byt spatna, ale DS4 je klasika
grafika bude snad dobra
pamet dobra ale at je to CL4, jestli ne tak i jinou znacku
disk ten a nebo Samsung F1
vypalovacka Samsung SH-S223Q
chaldic nevim, mozna scythe zipzag nebo xigmatek S-1283, mozna jeste primecooler PC-HP4 s ventilatorem noctua
no nevim co ma znamenat ta tuningova skrin, radsi se opravdu vyser na nejakou svitici papirovou krabici a kup neco poradnyho, myslim ze takovou drahou a vykonnou sestavu by to jedine znehodnotilo
zdroj je velice dobry
lcd tak 24" sirokouhly, ale model neporadim, protoze ja osobne bych sel do neceho drazsiho

do budúcnosti má výhlad skôr platforma nehalem,intel x58 čipset a vyššie,i7 procesory a spol,zatial je to ale ešte pomerne drahá záležitosť

tjn, to bude pecka ž v kombinaci s novými technologiemi řádu 3, PCI-E 3.0, USB 3, SATA 3, apod