» Poradna » Ostatní

Prosím o pomoc

Mám televizi Thomson 55 MT 16 TX .Z niceho nic nebo nevim jak,aleobjevilo se mi v levem hornim rohuvelke cervene P a ne a ne ho dostat pryc.Zkouseli jsme uz snad vsechno odtydeniho vypnuti az po vsechna nastaveni.Nejspise to ma neco spolecneho s ovladanim hlasitosti zvuku,protoze drivenez se to P objevilo bylopridavani hlasitosti rozdeleno asi na 15 kroku a nyni to preskakuje tak potrech, takze cela stupnice ma tak pet kroku.Taky je to jedina chvile kdy to P zmizi .Kdyz se objevi graficka stupnicevolume.Jestli jste se s necim podobnym setkali budu vdecny za kazdou radu.Všem co mi napiší moc dekuji stanley

Odpovědi na otázku

muzes skusit zarucni nebo pozarucni servis ale pouvazuj co se stalo drive nez se to objavilo- zda si neco nestiskl a kdy by se to P melo objevit normalne a zda vubec- taky pozri manual k TV zda v nem neco nenajdes, ale jeste jedna ma osobni zkusenost- jednou sem na nasem PHILLIPSe /na tv, ne na dalkovem/ stiskl tlacitko vol- a odvtedy zacelo volume ´´padat´´ samo od sebe az na nulu- po 5 minutach sem prijel na to ze kdys sem tlacitko zmacknul, tak ono se zaseklo a zustalo zmacknute- haha takze sem to velice rychle opravil- hodne stestiShimmy