Prosím o pomoc s výběrem routeru

Zdravím a na znalé se obracím s prosbou o radu.Sháním Wifi router, který by pokryl jen jednu! místnost o celkové rozloze 12 m2 bez jakýchkoliv překážek.Rád bych pochopitelně kvalitní router, ale zároveň s takovým nastavením, který zvládne i skoro-laik jako jsem já.Díky za tipy

Odpovědi na otázku

Myslím, že určitě nic nepokazíš osvědčeným TP-LINK WR841ND.

souhlas, v základu dobrý parametry a stabilita, menu v rámci možností přehledný.Pokud by to časem nestačilo dá se na to nahrát openwrt firmware a pak je z toho hned o třídu vyšší zařízení (to ale nastaví už spíš odborník).

OpenWrt tam bezi super, mam ho doma na 841ND ako bezdrotovy bridge na primarny router.Odporucam,

Mám Belkin N150 a zvládám celý byt + bonus, pokud máš paragon, pak máš doživotní záruku.