» Poradna » Programy

Prosím o pomoc s odesláním emailů

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o pomoc s rozesláním emailů mých klientek. Jsem majitelka kadeřnictví a ráda bych jim odeslala reklamní email, který jsem získala pomocí slevomatu, takže se nejedná o spam. Prosím o pomoc, nemám moc peněz, nejraději bych něco zadarmo. Jedná se o 2361 emailových adres. Moc Vám děkuji za pomoc a přeji hezký den

Odpovědi na otázku

Je to nevyzadana reklamni posta, cili spam. Je jedno, jak jsi co ziskala. Nedelej to.Pokud musis, vyber si:http://www.fromdev.com/2015/01/bulk-email-softwa...

No pokud ty klientky získala ze Slevomatu, tak si myslím, že ony musely odsouhlasit při registraci, že s příjmem mailů souhlasí. Takže by to vyloženě SPAM být nemusel, i když osobně jsem samozřejmě taky proti tomu.

rebugudif

get the best technical help on the site https://reviews-up.com/android-app-installs/ where you will find help in promoting applications

a všechny ty klientky s přijímáním takovýchto emailů souhlasily? Jinak většina provozovatelů emailů má limit na počet příjemců mailu, tak se to musí posílat na etapy.