» Poradna » Mobily

Prosím o pomoc s Mini kamerou

Dobrý den vám přeji mám problém s kamerou mini dv (spy) 5Mgpx nevím jak ji propojit s pc ukazuje to že mám vložit disk ale nevím jakej žádny jsem nedostal a nevím kde ho koupit a taky mám problem kamera se nabijí po 3-4 hodinách ji sundam z nabíječky zkusim zapnout svítí modře (trochu) pak hodně a pak problikne červená a zhasne prosím poraďte dnes jsem si kameru koupil a nevím co s tím :( jinak děkuji za přečtení a přeji hezký den DP.

Odpovědi na otázku

Takže...1) Co to je za výrobek? Takhle to zní jako nějaká čínská srajda2) Dle modelu případně dostahnete ovladač.3) Naučte se psát jako člověk! málem jsem několikrát z ČJ propadnul, ale nepoužívat tečku a velká písmena beru jako samozřejmost...

5mp Hd Smallest Mini Dv Spy Hidden Digital Camera Recorder Camcorder Webcam DVR je to tahle kamera.Omlouvám se za čárky a velká písmena,neuvědomil jsme si to.

Toto není kamera kterou mám.Kamera je obdélníkového tvaru má pět Mega pixelů, a 1280x960 pixelů

Daj link :)

http://www.myrcmart.com/mini-dv-camera-hd-video-r... tuto kameru mám, ale bez toho nabíjení, mám jen USB kabel na nabíjení, a kameru

Takže když to stáhnu půjde mi propojit pc s kamerou? Nebo jak ? Moc anglicky neumím