» Poradna » Mobily

Prosim o pomoc s iphonem

Dobry den moc prosim o radu koupil jsem z ruky pred mesicem iphona 5 dal sem ho do tovarka a zalozil sem si Iclou.com ted sem ho dal znovu do tovarka a nejde mi se púrihlasit ani zaregistrovat nove icloud.com pise mi to neco jako ze na tomto telefonu byly vycerpany ucty zdarma zaregistrovany takze ted numuzu na obchod a stahovat aplikace co mam delat ???

Odpovědi na otázku

Na keru picu vytvaras nove Apple ID, ked uz mas jedno zalozene. Ked ti nejde pri aktivacii prihlasit na pouzivane Apple ID, tak daj preskocit a prihlasis sa potom.