» Poradna » Programy

Prosím o pomoc s BitTorrentem

Zdravím, nainstaloval jsem si Azureus. Dobrý program, ale v udělal jsem asi kravinu: zmáčknul jsem tlačítko "Create a Torrent", nechal tam defaultní nastavení, v druhém kroku jsem vybral soubor a dal odeslat. Zřejmě to vytvořilo .torrent soubor a teď ke mně na počítač jdou data s internetu (samozřejmě). Ví, prosím vás, někdo jak dát věci zase zpět do pořádku, aby ke mě ty data neproudily? V záložkách "My Torrents", "My Shares", ani "My Tracker" nemám vůbec nic, hledal jsem na googlu, ale jasný návod jsem nenašel nikde. Díky mockrát předem za pomoc!

Odpovědi na otázku

Pokud chceš jen "dát věci do pořádku", tak odinstaluj Azureus, vymaž ručně zbytkya vyčisti od něj registry. Pak si ho nainstaluj znova.BTW, vytvořit funkční torrent není tak jednoduché, jak se zdá. Musíš spolupracovatse serverem, na který chceš svůj torrent vrznout. Já jsem se s tím onehdá drbal skoro4 hodiny, než jsem to zprovoznil. Taky v samotném Azureu to chce další nastavení ...

Taky nemusíš dotaz dávat 2x, po chvíli se objeví, trpělivost prosím ...