Prosím o pomoc!!! DVD-RW-ROM

Dobrý den, mám takoví dotaz moje DVD-RW-ROM se přejmenoval na Standardní jednotku CD-ROM a nevím jestli to vzniklo potím co jsem nainstaloval (Daemon Tools) to mě vytvořilo virtuální mechaniku a po restartu PC se to přejmenovalo na standardní CD-ROM, tak že nemohu vypalovat a když načítá tak to ani nenačte prosím o velkou radu předem moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Piš laskavě titulek s použitím mozku a né jako jednobuněčný organismus Nevím co jsi mohl zprasit na instalaci DT, já když instaluju DT tak si to optických mechanik ani nevšimne. Pokud i přesto máš podezření na DT, tak to odinstaluj... v horším případě by měl pomoct bod obnovy...

no bohužel ale oboje jsem zkoušel a nejde to je to furt stejní tak že nevím

to máš stolní komp nebo noťas? jestli noťas tak už ti moc akcí kromě přeinstalace celého systému nezbývá, jestli stolní, tak ještě zkus vypnout komp, odpojit napájecí i datový konektor s vypalovačce, nastartovat, počkat až to úplně naběhne, pak znovu vypnout, zapojit vypalovačku a znovu nastartovat... standardní Windowsácký ovladač by si měl systém najít automaticky...

Stejne pujde jen o spatne nastaveni DT / pismenkovou valku..

mám noťas tak že reinstalace no dík to bude zase na dlouho :D a z jakého důvodu to tak bývá že to hodí tuhle chybu? at si dam potom na to pozor

Jake vsechny jednotky ted v pocitaci mate? Viz Sprava disku.

Kromě obecného a téměř nicneříkajícího titulku bys měl procvičit hlavně češtinu např. takový "...mám takoví dotaz..." nebo stejný problém v "... je to furt stejní ..."Jinak k samotnému problému, zkus aktualizovat ovladač pro dané DVD, případně jej rovnou odeber znovu nainstaluj...

´vypnout virtuální jednotky v DTvýmaz DTa obnova

W7 se znova neinstaluje ten si máš zálohovat sakumprásk:http://www.abload.de/img/snap5496g0j1f.pngZkus vyjmout mechaniku, restartovat a opět zasunout, když to pojede začíná tě zlobit mechanika, ten DT klidně odinstaluj zkušebně a pokud to nebude on, vždy používej jen základní nastavení, žádné specialitky u W8 by jsi ho již nepotřebovat ISO je integrováno, to tě také čeká. Jinak lepší SW na ISO je UltraISO také umí vytvářet mechaniky a dokonce pracuje i s komprimovaným obrazem za letu ISZ.

Prekontroluj si tento udaj v registroch: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} potom na pravej časti klikni na UpperFilters a vyber vymazaťRovnakým spôsobom odstrániť LowerFilters .Reštartuj