» Poradna » Programy

Prosím o objektivní názory

Ahoj všichni, chtěl bych vás požádat o objektivní názor k této věci. V současné době by měl tady v čechách přijít na trh jeden hosting, který se hodně uchytil na Slovensku, nebudu psát který, nechci dělat reklamu a stejně ani zatím zde nefunguje, ale chtěl bych od vás vědět, zda by se vám líbil. V prvé řadě je tu 100% garance dostupnosti, pokud dojde k výpadku a nahlásíte ho, tak za každou minutu dostanete 1000 volných minut hostingu navíc, prostě se Vám prodlouží doba jak dlouho můžete server využívat. Dále zde bude možnost např. na jeden den si zkusit hostovat na zapůjčené doméně aniž by jste něco platily, v neposlední řadě by byl 1 měsíc hostingu zdarma na zkoušku a doména k nejvyššímu tarifu zdarma. Ještě vypíšu pod tímto textem základní parametry hostingu, budete si také moci vybrat mezi Linuxem a Win a bude zde možnost také využít serveru který je připraven na Mambo... vše si bude kdokoli moci vyzkoušet, napište mi prosím názory, zda by jste do toho šly, jinak pro spravce zive.cz prosím nemažte tento příspěvek nebudu sem vkládat žádný název a ani jinou reklamu.Základní parametry hostingu:Linux anebo Windows PHP 5, ASP, ASP.NET, CGI MySQL, PostgreSQL, Access neomezený počet mailboxů POP3, SMTP, IMAP, Webmail FTP, WebFTP, statistiky, ...

Odpovědi na otázku

Jo ještě k cenám měly by se pohybovat od 65 Kč (měsíc 300MB do 169,- Kč 5GB za měsíc bez DPH)

No a co to je ten "hosting"? Když ani nevim co to je, tak je mi nějaký hosting určitě k ničemu.

Ty nevíš co je hosting? Místo kam si zaparkuješ svojí doménu, ukládá se Ti na něj pošta, nahráváš tam například přes FTP svoje stránky

Nemám žádnou doménu, nemám žádné své stránky, pošta se mi ukládá na HDD. Hosting je pro mě tedy zbytečný.

Tak proč na to ty šuline reaguješ. Takové blbce mám nejradši!

Abych vytočil takové zmrdy, jako jsi ty!!!

Díky moc, že jsi mi pomoh, to je to samý jako si myslí, že se mu pošta ukládá na HDD hned, no zřejmě jeden free

Hned ne, až poté, co ji stáhnu ze Seznamu.

Vidíš to chytrej chlapec

No pocitej s tim, ze hosting si musi nejdriv vybudovat jmeno - takze rozjezd byva pozvolny a drahy. Ovsem pokud bude dodrzeno to, co pises, neni duvod to nezkusit!

Moc díky za názor, budeme se snažit, dodavatelem bude ta hostingová firma ze Slovenska, je jedním z největších hostingů tam, takže pevně věřím, že se vše povede, po zkušenostech s některými radoby hostingy tady u nás, viz. ovoce zelenina  která například mažou svoje forum aby se o nich nemluvily bych  chtěl aby lidi měli konečně něco na co se spolehnout a za trošku normální ceny

Viem asi ktorý mysliš - mám ho takmer pol roka (Linux) a zatial "no problem" - dostupnosť 100%!

JJ, já ho také využíval neboj  ale když budeš chvilku brouzdat netem tak zjistíš co a jak.

Aha, tak to je určitě forpsi nebo jak se to nazývá.

Co myslíš jako ten hosting co nabídneme? Určitě nepůjde o forpsi. Pokud používáš ty forpsi tak nevím proč si psal, že nevíš co to je hosting? No ale trubku ze sebe umí udělat každý.

Jo Ty jsi to psal k tomu vláknu tam taky nejde o forpsi

Nepoužívám forpsi ani jiný hosting, žádný totiž nepotřebuji.

No jo když neděláš weby

Hezký, když ti to na hodinu vypadne, tak rok nevyděláváš. Přeju příjemný krachování.

Já Ti říkám, že technický zázemí dodá ta firma, která to dělá u nich a ta za to ručí, jinak doufám, že nemyslíš, že jsem tak hloupej a neprověřil jsem si je a pokud myslíš, že je naše firma financovaná jenom z hostingu tak to tak ne, ale je to samozřejmě Tvůj názor, prostě věc bude taková a nabídnuto to bude takto

No jde hlavně o to, co se stalo tenhle tejden seznamu. Vhostingu jim shořelo trafo a bohužel po opravě nenaběhly servery. Nešlo to několik dní. Plně to obnovili až v pátek večer. tedy tři dny. Takže u tebe by měli rok zdarma.Prostě musíš počítat s tim, že se něco posere. Můžeš je mít prověřený jak chceš, ale pokud selže technika tak prostě selže tachnika a nic s tim neuděláš.

sem debil

To jsem neřekl, já vím co si myslíš, vypadně to nahodinu a je to v pytli, ano bude to udělaný tak, prostě pokud by k tomu došlo posune se jim to o jeden rok, pokud nám za to ručí dodavatel tak nevím proč to neslíbit lidem, jak říkám já preferuju spokojenost lidí, proč prostě nedělat všechno proto aby k tomu výpadku nedošlo, chce to mít kvalitní věci a kvalitní technickou obsluhu a zázemí a ne prostě hodit hosting a ať jsou výpadky vždyť to řešit nebudeme, prostě lidi si platí za kvalitu hostingu.

Please nějaký další názor

Ne, jde o to, že mělo bejt měsíc a ne rok.

JJ to je v pohodě já to pochopil, ale není problém jim to posunout o rok, víš naše firma má v současné době 2 zdroje financování tak by to utáhla, ale proč se nepokusit tohle zamezit aby se to nestalo, těm lidem se to dobu vede

Jo a ještě pro doplnění Konektivita do NIX i SIX bude 1.2 Gbps

100rocentni dostupnost je realna v horizontu mesicu ne let. Az ti to na hodinu vypadne (a ver mi ze vypadne) tak koncis...jses v hajzlu..des si to hodit...neudelas uz nic. Zapomen na to pls :)

JJ, taky moc děkuj za názor