Prosím o kontrolu logu

Mám totálně zpomalený PC, CP na 100% a pořád nevím, co mi to dělá, jakýsi svchost.exe to nejvíc vytěžuje. Víc už si ale neporadímLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4Scan saved at 19:45:50, on 18.12.2013Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.21359)Boot mode: NormalRunning processes:C:\WINDOWS\System32\smss.exeC:\WINDOWS\system32\winlogon.exeC:\WINDOWS\system32\services.exeC:\WINDOWS\system32\lsass.exeC:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\Program Files\Microsoft Security Client\MsMpEng.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeC:\WINDOWS\system32\spoolsv.exeC:\WINDOWS\Explorer.EXEC:\WINDOWS\system32\rundll32.exeC:\WINDOWS\RTHDCPL.EXEC:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exeC:\Acer\Empowering Technology\ePower\ePower_DMC.exeC:\Acer\Empowering Technology\eDataSecurity\eDSloader.exeC:\WINDOWS\system32\bgsvcgen.exeC:\Program Files\ScanSoft\OmniPageSE4.0\OpwareSE4.exeC:\Program Files\Common Files\InterVideo\DeviceService\DevSvc.exeD:\install\ZEN Media Explorer\CTCheck.exeC:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\MOM.exeC:\Program Files\Microsoft Security Client\msseces.exeC:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeC:\Program Files\Creative\Sync Manager Unicode\CTSyncU.exeC:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exeC:\Acer\Empowering Technology\Acer.Empowering.Framework.Launcher.exeC:\WINDOWS\system32\CTsvcCDA.exeC:\Program Files\Launch Manager\LManager.exeC:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\Program Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Ten log není potřeba, tady to stejně nikdo neumí luštit...Je to chyba v samotném Systému a dělají to aktualizace.http://www.zive.cz/poradna/problem-po-instal...

No nejakej bordel tam mas,ale tu si to zkontroluj sam.http://www.hijackthis.de/cz ja tam ze sveho PC logu mam jen zelene fajfky.

Nahral jsem ti video jak si to mas zkontrolovat. http://leteckaposta.cz/974477948

V mem PC je zeleno krom internet explorer,ale to domrsila aktualizace. :)) http://leteckaposta.cz/654008804

Kurňa,to je snad román pro ženy či co?

Že Ti to není trapný, pitomče.

Nech běžet počítač v kuse pár hodin, možná pár dní. Jestli ti to přetěžuje svchost, tak to jsou aktualizace, je tam malý problém v nich, a chvilku to trvá než se to vzpamatuje (cca týden).Vypnutím automatických aktualizací tento problém zmizí. => důrazně nedoporučujiPokud chceš na PC pracovat, tak stačí snížit procesu svchost.exe prioritu.To se ve win XP dělá v správci úloh (ALT + CTRL + DELETE) v sekci procesy, klikneš pravým tlačítkem a dáš priorita >> nízká.To způsobí, že když spustíš něco jiného, např prohlížeč, tak on bude mít vyšší prioritu než aktualizace a tudíž má přednost (svchost se prostě uskromní). Akorát tenhle postup budeš muset aplikovat po každým resetu, či spuštění, pač aktualizacím nelze trvale snížit prioritu.Vlastně mě napadlo ještě jedno řešení, když jsem tohle dopsal.Stačí z Internet Exploreru zajít na tenhle odkaz: http://update.microsoft.comono už by tě to mělo znavigovat.

Díky, to určitě zkusím, je tu hodně dobrých rad, tak něco zabrat musí. Pak se určitě ozvu a doufám, že už nebudu muset mlátit do PC!

radsej zacni uvazovat o novom windows...netvrdim ze xp je zle ale postupom casu ti bude rast poocet veci co ti na nom nepojdu,

Tak už jsem zkoušela dávno přejít na 7, ale mám noťas a když jsem to testovala, tak by mi tam nešel. Spíš mám teď v plánu koupit nový NT, ale proč vyhodit tento, když ještě jakštak jede.

Tak win 8 vyžadují speciální funkce na procesoru, což 95% starších procesorů neumí.Windows 7 vyžadují minimálně 2GHz proc., 1GB RAM a z mé zkušenosti alespon 512MB grafiku (nebo libovolnou integrovanou). A pak ukol číslo jedna, vypnout aero. Ale pravda že nový železo je nový železo.

http://www.youtube.com/watcha problem sa vyriesi....

funguje to!!!!! konečně!!!!! snad na dlouho. Díky všem:)