» Poradna » Programy

Prosím o kontrolu logu z Hijack This

Dobrý den, mam problém, že se mi poslední týden počítač asi každé 2 minuty zasekne tak na 1-2 vteřiny. Dříve nic takového nedělal. Zde přikládám log z Hijack This a prosím o radu. Děkuji.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 11:30:35, on 15.5.2010
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared\Service\AdskScSrv.exe
C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BTNtService.exe
C:\Program Files\Nero\Nero 7\InCD\InCDsrv.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Data aplikací\Google\Chrome\Application\chrome.exe
C:\WINDOWS\System32\msiexec.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = search.mywebsearch.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = go.microsoft.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = go.microsoft.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = go.microsoft.com ...
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = go.microsoft.com Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

na www.hijackthis.cz vlož log do okénka a klikni na analyzovat. Během minutky ti vyleze online výsledek.