Prosím o komentář k sestavě

Přejí dobré odpoledne, prosím o komentář.MB Gigabyte M55S-S3AMD Athlon 64 3200+ + nějaký tišší chladič2x DDR2 512MB 667 TranscendnVidia Geforce 7300GS GB 256MBSEAGATE 250 GB BARRACUDA SATAII/300 8MB 7200.10LG GSA-H12NFSP400-PNF (Fortron)BenQ PF 83G+ nějaká ta omáčka typu klávesnice a myš, skříň...Použití: domácí PC (Office, Net, DVD + "hry pro čtyřleté dítě").Díky.

Odpovědi na otázku

Nemám co dodat jestli je to na ůčely co píšeš.Trošku bych se ale porýpal v grafice 7600GT a je zas na nějako dobu vystaráno, disk je dobrej, ale koukal bych na 16MB cache. Mechaniku mám a je dobrá, je i novej firmware včera jsem jsem ho přehrál. Jinak bych to fakt asi nechal.

Díky, grafiku asi nechám, co jsem se díval, tak 7600 je o tisícovku dražší a obávám se, že dotyčná osoba na tom bude skutečně hlavně brouzdat po netu... P.

možná by stála za úvahu integrovaná grafika, když je to na net...

vcelku fajn. Aký máš finančný strop ??

24 tisíc včetně WinXPH. Mám před sebou nabídku na 23500 bez toho tiššího větráku, s WD místo Seagate a se čtečkou karet a tou omáčkou typu skříň a klávesnice s myší.