» Poradna » Ostatní

Prosím německy hovořící o přeložení, automobilové termíny

ABS, Allradantrieb, Anhängerkupplung, El. Fensterheber, El. Wegfahrsperre, Leichtmetallfelgen, Schiebedach, Servolenkung, Sitzheizung, Zentralverriegelung

Dobrý den, byl by někdo tak ochotný a přeložil mi následující výbavu. Popřípadě, že tam není tempomat, jak se řekne německy. Všem předem moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Predpokladam terminy z mobile.de - jde prepnout do cestiny :)

ABS, pohon vsech kol, tazne zarizeni, el. okna, el. imobilizer, lita kola, stresni okno, servorizeni, vyhrivana sedadla, centralni zamek.

Kdyztak postni cely inzerat z mobile, auta vozim deset let a muzu (pripadne) prispet nejakou radou.

Tempomat se jmenuje nemecky Tempomat :)

díky, inzerát je http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html...

díky toho přepínání do češtiny jsem si nevšiml :)
Scháním subaru legacy 2.2, s klimou, el zrcátky, el okny, el dvojitým šíbrem, redukcí, tempomatem ale je jich strašně málo. Ještě lépe kdyby to bylo 2.0 turbo, ale těch je ještě méně a když nějaký je, tak zase nemá tu výbavu.

Pošlete mi pokud máte zájem požadované německé termíny a já Vám ke každému uvedu jeho český ekvivalent.Zdravím a přeji příjemný den.M.B.