Prosim muzete mi poradit zdali na tomto pocitaci se muzou hrat hry a tocit videa

dobry den vsem ,chtela bych koupit tento PC pro syna ale nez koupim rada bych od vas potrebovala vedet zdali si myslite , ze jen to vykonny pc na kterem muze hrat hry a tocit videa aby se mu to nesekalo ,dokoupim jeste k tomu 240GB SSD DISKdekuji moc vsem za radu HERNÍ PC LENOVO S INTEL I5-4570/ NVIDIA GTX 1660 6GB/ 16GB/ 500GB/ 550W/ W7/10Procesor CPU: Intel® Core™ i5-4570 Haswell 3.2 GHz / 3.6 GHz TURBO (6MB Cache) - 4 jádraZákladní deska: Intel Q87 Express Chipset / čelní panel: 2x USB 3.0, jack pro mikrofon, jack pro sluchátka/repro / zadní panel: 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, serial port, VGA, RJ45, 2x DisplayPort, GIGABIT LAN, AUDIOOperační paměť: 16GB DDR3 RAM DIMM (nový produkt) Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 1660 6GB DDR5 HDMI, DVI, DisplayPort (nový produkt)

Odpovědi na otázku

ako sa dostala nova grafika do 5-6 rocneho pocitaca? Kolko za to chce povodny majitel? Preco mu nekupis novy?

17400 kc , prave a vubec se nevyznam v nicem a nemam se koho zeptat , obchodnici chteji prodat ... a ja jsem laik

20200 v czc, ryzen1600, 16GB ram, asrock b450, 1TB M2 WD blue, skrinka, fortron hydro500, win10h, MSI 1660 ventus

Jestli je to toto: https://www.compik.cz/nejlevnejsi-pocitace/hern... tak je to zajíc v pytli:1) no name zdroj pochybné kvality (standard je dnes 80 Plus Gold s 10letou zárukou)2) přemontovaný základ značkového počítače (firemní sestava pro korporáty Lenovo) do kolotočářské bedny3) nic není přesně specifikováno, prodejce může osadit cokolivJaký máš rozpočet? Nemyslíme tu lepší počítač včetně sestavení s plnou zárukou například na Alze nebo CZC.cz.

*Namyslíme tu lepší

rozpocet tech 17000 ?mate nejaky tip ? dik moc

Otázka zní, jaké hry a video v jakém rozlišení, natáčení videí, nebo stream? Též by neuškodilo dát přímý odkaz na nabídku obchodu, kde nabízejí tento repas. Ne vždy jsou to výhodné nabídky.

zde link na obchod https://www.compik.cz/nejlevnejsi-pocitace/hern... syn hraje dnesni hry GTA , Fortnite , atd a chce je proste natacet , nevim prominte nevyznam se v tom ,

pocitac stojo 17400 kc takze pokud mi muzete poradit s touto cenovou relaci nejaky lepsi ?? dikyyy moc vsem

17400 za pc vyrabany 2014-15??? To nieje moc rozumny obchod.

No, že by to bylo nějaké herní dělo, to se říct nedá. Procesor už je tu 7 let, deska, paměti výběhové. Něco na tom pohraje, současné hry tak na medium, do 2 let to bude out.

A jestli to fakt stojí 17 tis. tak se od toho dejte hodně rychle na útěk

a muzete si udelat cas a poslat mi sem par tipu ? strasne by jste mi pomohli s vyberem, diky moc vsem ochotnym....

je to milion krat lepsie riesenie ako povodny stary srot. Pre cloveka co to bude pouzivat 5+ rokov v povodnej podobe OK. Ak to chces v buducnosti rozsirovat, tak by som to urcite nekupil..

Děkuji moc za tip a odpověď....

Kolik let je tvému synovi? Nebylo by lepší mu říci, kolik peněz za to chceš a můžeš utratit a ať si vybere sám?

Synovi je 10 a s parametrama pc je nám asi podobně jako já, o trochu víc ví ale s volbou pc by si neporadil. Děkuji vám všem opravdu za ochotu a tipy na pc kouknu na tu alzu a snad jste nám poradili dobře

preco nejdes do miestnej kamennej predajne, kde ti spravia pc na mieru a budu ti riesit zarucny a pozarucny servis?

Koupě počítače s 6 let starým procesorem se nedá doporučit. Pokud trochu připlatíte třeba za: https://www.czc.cz/czc-pc-knight-gc104/25713... tak uděláte líp.

Tady je můj návrh s cenou kousek pod 19 tisíc:https://www.czc.cz/278460,271182,278166,2658... - Ryzen 5 1600 12 nm (přejmenovaný Ryzen 5 2600)- dostečující základní deska ASRock B450M Pro4-F- 16 GB DDR4 (700 Kč se dá ušetřit snížením na 8 GB)- 500 GB NVMe SSD Kingston A2000 - (400 Kč se dá ušetřit výměnou za SATA WD Blue 3D)- pravděpodobně stejná grafika jako v prodávaném PC- kvalitní zdroj s pětiletou zárukou 80 Plus Gold- líbivá bedna s průhlednou bočnicí- legální Windows 10 Home a sestavení v ceně

Orientační srovnání výkonu obou procesorů:https://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-Ryzen-5-2600-...