» Poradna » Mobily

Prosim kolik stoji nahrani noveho systemu do mobilniho tel. Alcatel onetouch pop c7

prosim kolik stoji nahrani noveho systemu do mobilniho tel. Alcatel onetouch pop c7

Odpovědi na otázku

zavolej si do servisu:https://www.mp.cz/servis-vyrobce-alcatelpokud nemáš hodného kamaráda, co to udělá za flašku nebo protislužbu

Tvoje otázka má podobnou úroveň, jako "kolik stojí chleba". Odpověď zní, jak kde. Takže se zeptej tam, kde budeš kupovat chleba nebo tam, kde si chceš nechat přehrát software.