» Poradna » Ostatní

Prosím hledám hru Coop střílečku kde řádí virus

Prosím lidi nemůžu si vzpomenout na název hry...je to strilecka a je to velké město kde propuknul virus daji se jednotlivé mise hrát s dalšími lidmi...myslím že už existuje i dvojka pamatuji si že jsou tam enemaci takoví velký chlapy s plamenometem a celkově je tam víc druhů vojáků proti vám máte tam svuj tábor do kterého se chodí přes takovej ten protivirovej stan ...jednička vyšla tak před deseti lety a dvojka tak před čtyřmi zhruba...vím není to nic moc popis ale víc si asi nevzpomenu...děkuji všem

Odpovědi na otázku

Viral Execution?

Ne :( je to celkem maistreamem známá hra v její dobu dost propagovana ale vůbec nevím název přitom sem to hrál ani první písmeno si nevybavim

Ale dekuji