Prosím chci mít barvu i na TV

Prosím pomoc. Jak dosáhnout toho aby se na televizi připojené přes grafickou kartu ukázal obraz barevný. Mám grafickou kartu GEforce MX 32Mb z TV výstupem. Použil jsem originál ovladače ke kartě Tornado zapnul Clone zobrazení - vše O.K mám obraz jak na PC tak i na TV ale na TV je pouze černobílí jak deskop tak i třeba film prostě všechno. Propojen je TV out grafické karty a koaxiálem do Eurostar konektoru na TV, TV přepnuto na monitor. Televize je sice straší a to Tesla Orava ale mělo by to snad fungovat i barvách ne? Je zajímavé že vlastnosti TV výstupu v nastavení karty jsou nastaveny na NTSC-M (to ani ta televize snad neumí) a když se pokusím změnit na Pal tak obraz TV úplně zmizí. Mám to snad propojit klasicky jako vstup antény, prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Většino bývá na VGA s TVout konektor S-Video a někdy i Cinch (RCA/kompozitní video). Jestli je tam jen S-Video a tvoje TV je staršího data, nebo menší (55cm,37cm) tak asi S-Video nemá ani zapojený do scartu (Euroscart) - obraz bude ČB. Potom zbývá varianta Cinch, ale jestli na VGA neni....Ještě jedna možnost, jestli máš novější videorekorder můžeš využít jeho propojení do TV.Vlastně ani neni o co stát. Obraz na TV bývá rozmazaný a na 50Hz TV bliká až to rve oči.

Je o co stát.Obraz na této kartě v žádném připadě "nerve oči" . Pro práci pod Windows  to samozřejmě není určeno,ale na prohlížení filmů je to super (VCD,DVD).Obraz je stabilní a jde i nahrávat na video v super kvalitě.Prezentace v powerpointu jsou také super.Doporučuji ale odpojit veškeré jiné zdroje signálů a odpojit od antén.Potom většinou obraz nebliká a netvoří se žádné proužky a podobně.

Jo podle meho je  obraz velice kvalitni jen kdyby tam byla ta barva a možná ještě proč to vlastně nejde roztáhnout přes celou obrazovku? použivám originál ovladače od inno3d teď právě stahuji nové tak uvidím. Jak vlastně poznám jaký mám výstup z karty jestli to kompozitní video nebo to druhé je tam zdířka jako na myš nebo klávesy

Jestli myslíš kulatá zdířka jako PS/2 se čtyřmi dirkami, tak to je S-Video

Jestli myslíš kulatá zdířka podobně jako PS/2 (myš, klávesnice) se čtyřmi dirkami, tak to je S-Video.