Prosba s pomocou návrhu PC na hry

Dobrý deňPoprosila by som Vás o návrh PC hlavne na hry pre môjho syna. Limit mám 30 000,- Sk a potrebovala by som komplet PC s monitorom a WIN XP. Ďakujem.Jana

Odpovědi na otázku

a koľko že má ten syn rokov ???

Je to pre 10 ročného chalana

Mozna by bylo lepsi koupit mu X-BOX

X-BOX je akurát tak na vieš čo..****...okusávanie stromov. . . . SONY PLAYSTATION RULEZZZZZZ !!!!!

Ono to nebude len na hry. Občas tam bude robiť projekty (Word, Excel, PowerPoint) do školy a surfovať po internete, ale na to mu bude stačiť, hocijaká konfigurácia, preto som uviedla hry.Vďaka.