Prosba o zhodnocení PC sestavy

Dobrý den, poprosil bych Vás o zhodnocení mé sestavy, je určena pro plynulé hraní ve QHD nejlépe na max detaily. Chtěl bych vedět, jestli dané komponenty nedělají potíže, případně jestli snad nejsou kompatibilní.Děkuji Odkaz: https://cz.pcpartpicker.com/list/vs4DW3

Odpovědi na otázku

Pokud budu mít štěstí, tak Founders Edition seženu a to ssd mám pouze 500gb, protože mám dalších 500gb sata ssd.A jinak je vše v pohodě?

preco chces kancelarsky procesor a hlavne preco intel 11*?. Ten hnusny AIO vodnik rovno vyhod a nechaj tam ten box, s 11400 to ide uplne ticho. Grafiku nezozenies, a ak nahodou tak ktomu kup len 60Hz monitor, lebo viac FPS (priemer) aj tak mat nebudes. SSD kup minimalne 1TB ale WD alebo Samsung NVMe. Zdroj nepoznam, isiel by som do drahsieho.

TX séria je čosi lepšie jestli se nemejlím.

Vodnik v tom nema co pohledavat. Nahradit rozumnym vzduchovym chlazenim.FE verzi GK opravdu nebrat. Nahradit necim, co ma normalni chlazeni s uveritelnymi vlastnostmi.Volba procesoru je taky sporna.