» Poradna » Web a internet

Prosba o vyplnění dotazníku

Dobrý den,prosím o vyplnění dotazníku, Vaše odpovědi mi velice pomohou, předem děkuju za vyplnění. Dotazník je dostupný zde: https://www.survio.com/survey/d/A6U7A5I9M1Q4L5T3A

Odpovědi na otázku

Zubní péče? To jako fakt?

Mo a co za to dostanu já? Pokusní králíci mi alespoň dají informace o získaných údajích a jejich interpretaci. O testech na toxoplasmozu zdarma nemluvě. PrasatkoPee

zajímavej dotazník

Takže za půl roku uvidíme na některé z našich VŠ obhajobu diplomky na téma "zubní péče ve společnosti" ? Super.. A takový člověk bude mít právo na titul..

Nezlobte se na mě, ale co Vám tak vadí? V době internetu, kdy ten klučina nemusí postávat na ulici a otravovat kolemjdoucí s dotazníkem a místo toho může ten dotazník umístit na nějaké diskuzní fórum je naprosto v pořádku, navíc tak má šanci získat mnohem více relevantních dat potřebných třeba k napsání té diplomky. A rozhodně nerozumím tomu, proč by neměl mít právo na titul. Tím, že ten dotazník dal veřejnosti k vyplnění dal jasně najevo, že se to snaží dělat, alespoň trochu pořádně, na rozdíl od spousty jiných, kteří jsou tak líní, že místo sběru dat v terénu, to radši vyplní sami. Chtělo by to trochu více myslet a méně odsuzovat, mladíku!

Toto je PORADNA, nikoli náborová kancelář doborovlníků pro nějaký pochybný "průzkum". Tazatelé se zda ptají na svůj problém a kdo chce, tak jin odpoví. Takže tato propagace dotazníku je zde zcela nevhodně.

Četl jste, můj předchozí příspěvek, vypadá to že asi ne? Můj příspěvek byl vztažen k VŠ, potažmo tedy diplomové práci, k ničemu jinému (osobně dotazníkové akce také nesnáším, jelikož jsou otravné). Ani já ani Vy nevíme proč ten dotazník potřebuje ten dotyčný vyplnit, takže Vaše slova o nějakém "pochybném dotazníku" rozhodně nejsou na místě. To, že tématicky ten dotazník sem nezapadá se s Vámi přít nebudu, to je samozřejmě pravda, mohl si vybrat lepší diskuzní fórum. Tak to zkusil dát sem, co se tak hrozného stalo proboha, nedělejte z komára velblouda, synu.

Nic proti dotaznikum nemam, chapu jejich duvody a ucely. Uz jich taky nekolik bylo a lidi je (aspon podle reakci) celkem ochotne vyplnovali. Ale byly to dotazniky uzce spjate s IT obory.S davanim dotazniku je to podobne jako se spamem. Pokud je v poradku hodit dotaznik na vsechna rozumne dostupna fora s ceskou populaci, tak tady za chvili na jeden IT dotaz muzeme cekat: * dotaznik na oblibenost jednotlivych druhu kavy * dotaznik na obvykle datum prezouvani zimnich pneumatik na letni * pruzkum spokojenosti s ceskymi nakupnimi centry * dotaznik tykajici se oblibenosti znacek spodniho pradla * vyzkum dojezdove vzdalenosti a dojezdovych casu do skoly a zamestnani. * atd. atp.A to myslim vetsina pravidelnych navstevniku teto poradny nechce, soude podle teto diskuse (pisu se "s", protoze ostatni oslovujes "synu").

Je úplně jedno PROČ ten pochybný dotazník potřebuje vyplnit. Toto je poradna, kde se tazatel PTÁ a ostatní ODPOVÍDAJÍ - a témata jsou jasně dána (počítače a spol.). Poradna není místo, kde se SPAMuje a dává odkaz na něco zcela nesouvisejícího.

Ne, rozhodně není v pořádku, cpát dotazník o zubní péči na zcela nesouvisející PC poradnu. Navíc tady ani omylem nemá reprezentativní vzorek populace, toto přece musí být každému jasné, že sem chodí poměrně specifická a úzká skupina . Takže toto není žádný sběr dat v terénu, ale prachobyčejná lenost. Elektronicky taky lze získat alespoň vzorek alespoň přibližně reprezentující populaci, ale to by musel aktivně oslovovat lidi někde, kde se vyskytují rovnoměrně zastoupené všechny skupiny obyvatel. A to PC nadšenci fakt nejsou ;)

Vaše teze o tom, že zde nelze nalézt reprezentativní vzorek populace je krásná, nicméně naprosto mylná! Zubní hygiena je totiž naprosto obecné téma. Ti Vaši "PC nadšenci" jsou přece lidé, a každý člověk má povědomí o ústní hygieně (včetně těch Vašich PC nadšenců). Nebo mi snad chcete tvrdit, že "PC nadšenci" jsou nějaká zvláštní skupina lidí, jež má naprosto specifické zubní návyky na rozdíl od zbytku populace, to asi těžko, že? Takže i v této skupině budou zastoupeni lidé, kteří si čistí zuby málo nebo hodně, apod. Souhlasil bych s Vámi za předpokladu, že by se jednalo třeba o dotazník jež by se týkal sportu, kde by se ta vaše premisa o specifické skupině mohla uplatnit (kde u PC nadšenců je pravděpodobnější, že sportu neholdují a radši sedí u compu, tudíž by se asi nejednalo o reprezentativní vzorek). Navíc, vzhledem k tomu, že se jedná o ústní hygienu a pro spoustu lidí se tak může jednat o citlivé téma, nemůžete přece čekat, že by na ulici někdo bez okolků přiznal a do očí Vám řekl , že je prase a zuby si nečistí. Každý by Vám odpověděl, že si zuby čistí, a takový průzkum je potom na hovno. Zatímco vzhledem k anonymitě internetového dotazníku, je ta šance na pravdivější odpovědi mnohem větší, než na té ulici.

Piš stručně, mladíku. V této Poradně jednoznačně nelze nalézt reprezentativní vzorek populace již jen z toho důvodu, že se zde ženy prakticky nevyskytují.

Nevidím jediný důvod, proč by se zde nemohly vyskytovat ženy, milý hochu. To si snad nějaká vědma, že víš, jaké pohlaví sem vkládá příspěvky? Na tvém místě bych byl velmi opatrný s používáním slovíčka "jednoznačně".

Vaříš z vody, nebo chceš-li, mlátíš slámu. Genderové i věkové rozložení 'PC nadšenců' není nic tajného. Mimochodem, když jako 'Lucky Luck' dokážeš napsat ' To si snad nějaká vědma', nesnaž se tady o blahosklonnou familiárnost. Než to zamknou, JEDNOZNAČNĚ, jak píše kolega - tohle tady nemá co dělat.

Ono to nakonec vypadá, že "PC nadšenci" opravdu budou specifická skupina lidí, protože už jsem dlouho neviděl tolik natvrdlých jedinců, mezi něž se ty můžeš směle řadit. Psal jsem snad někde, že je v pořádku, že sem ten dotazník vložil? NE, nic takového jsem nenapsal. Moje doslovná citace z jednoho z předchozích příspěvků: "To, že tématicky ten dotazník sem nezapadá se s Vámi přít nebudu, to je samozřejmě pravda, mohl si vybrat lepší diskuzní fórum", konec citace. Ono by to chtělo, občas si tu hlavu vyndat ze zadku, milej zlatej!!

Jestli souhlasíš s tím, že to tady nemá co dělat, tak vůbec nechápu, o čem se tady dohaduješ, protože v tom případě tvrdí všichni to samé a nevím k čemu ty tvé elaboráty. Tak už se na to vykašli, snad to někdo už brzo zamkne :)

Nevím na základě čeho mě pasuješ do role toho, kdo se hádal. Nebylo to třeba naopak, že vy jste se dohadovali se mnou? Nicméně, debata byla již dávno ukončena, takže není problém to tady uzamknout.

Takže hošane, ono se to má tak, že jednak toto NENÍ diskusní fórum, ale poradna zaměřená na oblast výpočetní techniky! Jednak přes "genderovou" diskriminaci ve jménu rovnosti prosazovanou bruselskými aparátčiky, neziskovkami, aktivistkami a aktivisty a podobnou pakáží, je technická oblast, tj. i oblast výpočetní techniky, s převahou jedinců s koulema a ptáčkem. Mimo výjimek, jako je třeba "lokomotiva".Jakýkoliv "dotazník" na poradně nemá co dělat.

Já myslím, že je úplně jedno, jak to budeš nazývat, jestli "diskusní fórum" nebo "poradna pro výpočetní techniku" , protože diskuse se tady rozjela pořádně, nemyslíš hošane? A co se týká oprávněnosti dotazníku, přečti si laskavě můj předchozí příspěvek, nebo snad máš taky hlavu strčenou tam ,kde slunce nesvítí, hošane?

Zkrať to, fakt je to úplně zbytečná debata.

To je v podstatě úplně jedno, každopádně to tady NEMÁ co dělat, tečka...

A co mi dochodcovia, sme nezaujumavi?Chyba tam :1. kam si ukladate zuby na noc (spajza, suflik, pod vankus ...)2. ked pouzivate pohar, aky (bezne sklo, kristal, porcelan ...)3. pouzivate cistu vodu, alebo borovicku, slivovicu, alebo chemiu odporucanu marketingom?

Když už dotazník publikujete tady (ač to nechápu) - tak bychom asi uvítali alespoň něco jako: "je to dotazník o oblíbenosti českých pohádek a potřebuju to do školy, sorry, ale tahle skupina respondentů - vybledlí IT nerdi - mi chybí do kompletního panelu".... nebo cokoliv.... v době phishingu, fake news a podobnych nesmyslu cihajicich na internetu.... není úplně košer jen tak prdnout kamsi odkaz a očekávat pozitivní reakce...Zkrácená verze: aspoň nám trochu zalžete, když už jste líní (nebo hloupí na to) dělat úkoly pořádně.

s ohledem na zaměření Poradny je to dost OT. To už bych spíš čekal dotazník zaměřený např. na stravování u PC, aneb co programátoři a gameři konzumují u PC během náročných zakázek či dlouhého paření.Jednou o tom někde proběhla diskuze a celkem se člověk divil, jaké věci se dají u práce na PC jíst

Byl by odkaz? Ja jen, jestli me nekdo trumfnul.

bohužel už si nepamatuju, kde to bylo Se pochlub PS: taky by se tu dalo založit nové vlákno

Nebudu reagovat: Je na místě k žádosti uvedení důvodu a pak poděkování s tím, že každá odpověď bude cenná.

Co to znamená?Návštěva zubaře: Méně než 1x za rok

asi dojdeš ke dveřím do ordinace a pak si to rozmyslíš

Ty jsi chudák.... Na ulici za to nabízí prachy.... Vymazat!

Nahlášeno pro debilitu tazatele, dotazník o zubní péči je už podle mě dost vzdálený tématu PC poradny...

Tak si to užij. Dotazník otevři, vyplň tam kraviny a odešli ho. Ať si to při vyhodnocování užije i tazatel.

V dotazníku chybělo.....čistíte svůj počítač častěji, než své zuby(protézy)

Dobrý den, byla bych ráda, kdyby jste mi vyplnili taktéž můj dotazník. je do mé středoškolské odborné práce, předem děkuji.https://www.survio.com/survey/d/A9X3F4V7G2Y0V1V0D

Dobrý den, pro svou bakalářskou práci na téma Vliv rodičů na výběr povolání dítěte sháním respondenty s ukončenou SŠ bez maturity nebo s ukončenou ZŠ (NE vysokoškoláky a maturanty!!!), ve věku 18-40 let, české národnosti. Dotazník vám zabere 15-20 minut. Vyplněním dotazníku mi velmi pomůžete. https://www.survio.com/survey/d/O5P2K1G1C4A7Z9U5B

Ahoj, ráda bych vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku pro mou seminární práci. Zabere asi 3 minuty a ráda vyplním na oplátku něco vašeho. :) Moc děkuji.https://www.survio.com/survey/d/B4O8W9X7N8C3D3Z2J

Ahoj, mohu také poprosit o vyplnění dotazníku? Děkujihttps://www.survio.com/survey/d/Y5L1L7D1E9N2K0C7V