» Poradna » Počítačové sítě

Propojit PC ve switchi s ntb jen s wifi.

Zdravím.Potřebuji poradit. Mám PC přes UPC modem ( z něj se generuje wifi) a do něj RJ-45 PC. Teď mám nový ntb bez RJ konektoru. a potřebuji do něj přetáhnout větší objem dat. Jak to mám propojit. u něj jsem připojen pomocí wifi z upc routeru. Díky za nějaký tip. Či vhodný odkaz na webu. Moy

Odpovědi na otázku

A co přesně ti nefunguje? Máš oba počítače připojené ve stejné síti, tak není problém si data nasdílet. Nezáleží na tom, že je počítač připojen kabelem a notebook přes wifi.

to by mu vyriesilo len rychlost prenosu dat, on principialne nevie ako nato = nebude vediet ani potom. Pre neho je najlepsie pripojit USB externy disk, stiahnut tam data, pripojit k notebooku a ma vybavene.

To mu nepomůže, když to nedokáže zprovoznit teď, tak mi to nepůjde ani s tím

Možnosti:- nasdílíš si složku v PC (data si PŘEKOPÍRUJEŠ) https://www.google.com/search- data nakopíruješ např. na Google disk, One drive a posléze do nového PC (v cloudu to můžeš mít jako zálohu)- pomocí flash disku, ext. HDDP.S. Jelikož jsi neuvedl celkový objem přenášených dat, těžko posoudit co bude pro tebe snazší/rychlejší/dostupnější.

Nakonec jsem to vyhodnotil prenaset to pres ext hdd. 250 Gb je docela hodne pro wifi. Díky

To je pěkná kravina, wifi to nijak nevadí a trvalo by to možná o chvilku déle, ale jednodušší řešení, než to tahat jak kočka koťata přes disk