» Poradna » Mobily

Propojení Xaomi Redmi 2 s PC

Zdravím,telefon Xaomi Redmi 2, při propojení s PC s Win.7 64 bit.Pc nezobrazí jako vyměnitelný disk,neumím nic z telefonu zkopírovat do PC.Nějaký funkční postup,už jsem zkoušel a instaloval všechno možné..

Odpovědi na otázku

V nastavení zapnout ladění USB

Jo dělal jsem,furt nic

Při připojení ke kablu v roletce tapni na USB na nabíjení. objeví se ti výběr co chceš udělt (pouze nabíjení, nebo přenos souborů a nebo přenos fotek) dej druhou možnost a otevři v PC. Telefon již nemám je to z fóra http://www.miuios.cz/viewtopic.php

V které roletce,ve správci zařízení?

Po připojení telefonu ti sám zobrazí nabídku.Musíš si jen správně vybrat,co chceš udělat.