» Poradna » Programy

Propojení WD MyBook s TV kartou

Zdravím všechny,

nevíte někdo, jestli je možné připojit přímo na MyBook World Edition (bílé světlo) do USB zdířky externí TV kartu? Chtěl bych používat tento poměrně velmi zdařilý NAS jako automatické úložiště televizních pořadů. Vzhledem k tomu, že na TV moc nekoukám, tak nechci kupovat speciální zařízení a chtěl bych propojit to, co již doma mám.

Díky za radu

Odpovědi na otázku

Připojit to možné je fungovat to nebude.

Ne, takhle to bohuzel nejde.

A je možné funkčně propojit MBWE s USB tiskárnou tak, aby MBWE fungoval jako tiskový server?

Díky

Také ne. MBWE je periferní zařízení, na Váš požadavek potřebuje řídící prvek ať počítač nebo nějaký pokročilý domácí router.

Smirte se s tim, ze to je tupa krabicka. Sama neumi "myslet" za zarizeni, ktere k ni po USB pripojite.

Zeptám se ještě poslední věc; souhlasíme oba s tím, že tu "hloupou" krabičku pohání Linux? Pokud s tím oba souhlasíme (jakože bychom měli, protože je to fakt), tak by nějaký workaround fungovat mohl, ne?

Ne nesouhlasím, protože to nevím jestli to pohání Linux, BSD, nebo ještě podobného.

I kdyby, ano musel by tam ty funkce někdo implementovat. Tedy výrobce, nebo komunita nadšenců, která vytvoří alternativní firmware. Rozhodně nedoufejte, že tam je vše a je to jen schované.

To, že to pohání Linux je opravdu fakt ale ta první věta v druhém odstavci mi to vysvětlila. Domníval jsem se naivně, že by se stačilo nějak "napojit" na onen linux a nějak to tam "nastavit".

Dík za pomoc