Propojení tv s pc

Prosím poraďte, jaký kabel mám použít na propojení LCD TV Samsung LE22S86BD a grafické karty ATI Radeon 9000.

Odpovědi na otázku

Hmm. To zalezi na tom, co ma ta graf. karta jako vystup. Jestli ma jenom D-SUB, tak to nepropojis. Jestli ma Tv-out, tak to propojis, ale bude to extremni hnus. A jestli ma DVI-I, tak muzes koupit kabel DVI-I -> hdmi a doufat ze to pofrci(neni to stoprocentni jistota)

jediný volný výstup je tam tento - www.pcplus.cz ...

Za par korun koupis redukci minidin7 -> S-video (to by ta televize mela umet). Pochybuju ale, ze bude obraz nejak kvalitni. Ja byt tebou, tak bych investoval cca 500,- do graficke karty s digitalnim vystupem.