» Poradna » Mobily

Propojeni tv a telefonu

Mohu propojit tv sharp s mobilem medion e5005 nebo archos

Odpovědi na otázku

jak propojit... vetsinou se to dela pres appku, na tom telefonu, ale musis tu tv mit pripojenou k internetu..

mělo by to jít přes miracast dongle:http://www.ebay.com/itm/Black-HDMI-WIFI-TV-Do...

Pokud tv i telefon podporuji miracast, muzes zrcadlit obraz, tj. co uvidis na telefonu bude i na obrazovce. Multimedialni soubory (fotky, videa, hudbu) muzes mnohem jednosuseji posilat do TV pomoci DLNA protokolu, za predpokladu ze obe zarizeni jsou zapojena do stejne site.

Co k tomu hodláš použít? HDMI, USB, Wi-fi, Bluethoot, magickou kouli?

Všechno špatně. Fakt nikdo nečte? ZdenekŠtěpanik se na nic neptá, jeho příspěvek patří do chlubící sekce.

Přesně tak, vždyť on nám pouze oznamuje, že může ty jeho čínské keply propojit s TV Sharp. Na nic se neptá :)