» Poradna » Mobily

Propojeni TV a pc

ZdravimMam problem.V PC mam grafickou kartu GTx 970Mám připojené dva monitory, jeden monitor mam pripojeny pres HDMI, dalsi pres DVI, oba jsou full HD Ted jsem koupil televizi ktera ma rozliseni 4K a chtel jsem ji pripojit pres Displayport -> Hdmi , jenze kdyz pripojim rozhodi mi to obaz na obou minitorech a pak se pc zasekne, zkousel jsem odpojit jeden z monitoru ale nepomohlo to, jen kdyz pripojim TV samostatně tak to funguje, ale jak pripojim monitor a zapnu pc tak mi rozmaze monitor a na telce se nic nenačte.Někdo nějaké nápady jak to vyřešit ?

Odpovědi na otázku

A nebude to náhodou aj tým, že tá grafika to neutiahne?

A jaká grafická karta by to utáhla ?Na TV nechci hrat ,jen kvuli filmům a tak.