» Poradna » Programy

Propojení tel. s PC, Nokia PC suite - alternativa

Ahoj, můžete mi prosím poradit, zda existuje alternativa k zmíněnému programu v dotazu? Nemusí se jednat o Nokia značku, je mi jedno jaký telefon si budu muset pořídit, ale potřebují, abych mohl pomocí softwaru té značky telefonu psát sms a vytočit/ přijmout hovor. Pro vysvětlení, jsem ochrnutý a pomocí hlasového programu MyVoice ovládám počítač, proto potřebuji i ten telefon ovládat z počítače. Nějaké programy jsem našel, ale vypadají, že slouží pouze k synchronizaci/ zálohování telefonu s počítačem. Děkuji předem za případné rady.

Odpovědi na otázku

Aký OS? Na android je airdroid. Nokia suite je pre Symbian a S40 Nokie ak dobre viem (ale asi aj pre Win Phone). V 1. rade musíme vedieť aký tel, lebo s Bada by bol asi problém

Nemám právě ještě žádný telefon, chci si pořídit nějaký nový, podle toho, aby uměl spolupracovat s tím softwarem, tak jak fungoval ten Nokia pc suite se starými typy telefonů.