» Poradna » Mobily

Propojení subwooferu a FM transmitteru

Dobrý den, koupil jsem si transmitter do auta a funguje parádně. Jenomže nastal jeden problém. Chci si do auta dát zesilovač a subwoofer. Jenomže jak to zapojit? Normálně do rádia jako bych to udělal bez transmitteru? A nesníží to nějak výkon subwooferu nebo zesilovače? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

jasně že do rádia kam jinam .....no ale mužeš si koupit i přijímací stanici v pásmu FM a k ní zesilovač a udělat speciální rozvody po autě ... nedávno sem takovou viděl na aliexpress - tedy takovou co nestojí 80000

Děkuju za radu. Zapojit subáč a zesik ještě umím, ale jinak nejsem žádnej mág přes elektroniku takže se raději do ničeho většího pouštět nebudu 😅