» Poradna » Mobily

Propojeni STB (DVBT2)-TV-Dom.kino.

Propojeni TV a dom. Kina. ANT do TV a Kino propojeno Scartem a zvuk TV programů funguje z kina na 1. Po pripojeni ANT do nového STB (DVBT2) propjena TV HDMI kablem napřímo, dom.kino muselo zůstat Scartem. (HDMI ani USB nema) Zvuk jde pouze z repro TV. Vyzkouseno analog propojeni audio. Vystup z TV cinch- vstup Dom.kino cinch. Na TV změna vystupu z TV na exter.repro. Zvuk TV pořadů z kina nejde. Otazka....?? Pujde to vůbec, dělám někde chybu, nebo je to nereálné. Diky za případné rady.

Odpovědi na otázku

Na TV na těch výstupech cinch (nejsou to náhodou vstupy??) by měl být signál stále, na TV rozhodně nic přepínat nemusíš...Pokud má TV plně zapojený scart, lze zvuk vytáhnout pomocí kabelu scart >> cinch.V nouzi lze použít i sluchátkový výstup pomocí kabelu jack 3,5 >> 2x cinch.

Diky. Už je to v pohodě. Stb mel AV vystup přes 3,5 jack. Nevsiml jsem si ho. Ale i tak diky za radu. 😉

Protože zdrojem zvuku je teď set top box tak zapoj výstup zvuku do kina z něj.

Zkusim. STB ma AV výstup přes 3,5 jack..Uvidím. Zatim diky.😉