Propojení settop boxu s jiným

chtěl jsem se zeptat, když propojím upc set top box s jiným přes koax pojede to v tv a mohu přepínát programy tím druhým?Jestly to funguje jako dekodér

Odpovědi na otázku

Ne.

musím mít teda jen ten od nich.

Další z debilních dotazů nudícího se (šetřícího co by měl nejraději vše zdarma) puboše..... Stačí se jen podívat co padá z jeho choré hlavy http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx

ono to má výstup na koax? Řekl bych, že koax je tam jenom na anténu = vstup. Pochybuju, že se ještě dělá něco s analogových koax výstupem pro staré TV, kde to simulovalo anténu a člověk si na televizi "naladil" to zařízení.

S modulátorem se samozrejme stale delaji. Preci jenom je stale dost lidi, kteri nechteji kupovat novou TV jen kvuli nepritomnosti SCART konektoru.

některé STb mají anténní vstup i výstup (ovbykle jsou označené jako IN a OUT) - pokud do IN dáš kabel od antény tak z toho OUT ti ten samý signál půjde dále a můžeš zapojit i jiné zařízení - je tam prostě smyčka, funguje to i při vypnutí toho prvního STB. Ne všechny STB to mají, ale třeba nejobyčejnější CV-5000 od UPC to má. Samozřejmě to další zařízení které tam připojuješ musí být opět od UPC (nebo tvoje ale s jejich kartou) - signál jde stejně jako ze zásuvky a je stále kódovaný.