» Poradna » TV, audio a video

Propojení set-box a sound Bar a TVP Samsung

Dobrý den, prosím o radu k propojení set-box O2 (drátové připojení že sítě LAN kabelem z WiFi AV port, HDMI, optický) se sondBar Sony FT-150 (HDMIeARC a S/PDIF výstup) a televizoru Samsung UE50TU7092, HDMIeARC a S/PDIF vstup, nemám anténu ani jiné připojení. Pokud připojím k set-boxu televizi a následně k soundbaru, tak mi to dá hlášku, že port TVP nepodporuje HDMIeARC ani optikou, obraz jde, ale je to němé. V Datartu, kde mi to předváděli přes běžný anténní vstup nebo blootoout, tak to chodilo, po připojení doma že set-boxu O2 a porty HDMIeARC nebo optiku to nechodí, děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to spam, ale za "blootoout" vyhráváš první cenu ve zkomolení toho slovaKdyž se zapojí jenom televize se soundbarem, tak hraje?Ten O2 box je připojený do soundbaru nebo do televize? Měl by být do televize.Každopádně to vypadá jako konflikt nastavení mezi televizí a boxem. Ale jelikož ho nemám, nemůžu víc radit.