» Poradna » Počítačové sítě

Propojení routeru

Zdravím potřeboval bych propojit dva routery, potřebuju propojit bezdrátové tak aby první router odesílal internet do druhého a z druhého vyvedu ethernetovy kabel do stolního počítače a tam aby šel internet. Lze toto provést v praxi?

Odpovědi na otázku

ano, da sa to - vola sa to WDS brudge

To se pletete, to co pozaduje tazatel je rezim klient

a vlastne, ano - mate pravdu - necital som pozorne

Dobře, takže V konfiguraci druhého routeru mám hledat něco jako režim klient

* bridge(nerejpu,jen chci,ať se to tazateli snáze hledá)

Nedoporucuji toto reseni. Nebo uz mas oba koupene? zbytecne drahe. nejlacinejsi reseni natahnout kabel. Ono ale taky zalezi na jakou dalku by to melo komunikovat, pres kolik zdi, jestli je signal v te mistnosti dostattecny. Ale jak rikam. nejklavitnejsi, nejjistesi a nejlacinejsi je kabel.

a druhe najlepsie riesenie je powerline, pokial sa sparuju...