» Poradna » Počítačové sítě

Propojení routerů tolik a mikrotik bez kabelu

Ahoj,Potřeboval bych poradit. Je to pro mne opravdu důležité. Veškeré it firmy v okolí mají strašně práce a nemají na mě čas. A já už nevím jak tuto věc vyřešit. Vy jste moje poslední naděje! Nastíním situaci. Máme jeden Hlavní router který je připojen na internet tplink a druhý router. Do druhého routeru byla zapojena tiskárna a další zařízení pomocí kabelu. Druhý router byl propojen s hlavním bezdrátově.Bohužel druhý router se rozbil, tak jsem zakoupil mikrotik hap lite ale nedokáží jej nastavit.Stáhnul jsem si winbox a stále to zkouším ale bohužel.. nedaří se mi..Mohl bych poprosit o pomoc?

Odpovědi na otázku

Quickset - CPE - Kliknout si na tu správnou síť v okolí, vyplnit heslo.Configuration mode: BridgeAddress Acquisition: AutomaticTo by mělo být asi vše co musíš nastavit.