» Poradna » Programy

Propojení předpovědi počasí s kalendářem

Všechny uctivě zdravím. Potřebuji nějak docílit toho, abych budťo do kalendáře nebo poznámkového bloku, nebo třeba do tabulky v excelu dostal aktuální předpověď počasí, a aby tam zůstala uložena. Zapisuji si již roky do sešitu co jsem kdy dělal na zahradě, tzn, ryl, sázel, stříkal atd. ale vždycky jsem musel počasí vypisovat. Nyní bych to chtěl dělat v elektronické podobě. Nepotřebuji nějak mnoho dat, stačí teplota den, teplota noc a jestli bylo slunečno nebo třeba pršelo. Díky za každou radu. Úplně ideální by bylo kdybych to mohl mít někde na serveru aby tam byl přístup jak z PC - Windows, iPad a telefonu s Androidem, ale to bych asi už chtěl moc.

Odpovědi na otázku

do Google kalendáře to jde:http://www.wikihow.com/Display-Weather-Informati... a do toho se dostaneš z jakéhokoliv zařízení s netem.