Propojení periférií PC a Macbook

Zdravím , řeším otázku propojení všech periférií (klávesnice,myš,tiskárna,repráky,mikrofon) s PC a macbookem Pro.Původně jsem chtěl použít KVM switch od firmy Aten i s propojením monitorů , ale bohužel nenabízí žádný způsob jak připojit 2x4K@60Hz.Tudíž jsem se rozhodl že monitory vyřeším připojením Pc a Macu do jiného portu a budu mezi nimi přepínat.Ale zůstává mi problém s přepínáním periférií a zde je má otázka.Bude fungovat KVM switch pouze na periferie bez připojení monitorů nebo to lze řešit i jinak(jednodušeji,levněji) ?Jako klávesnici používám Apple magic keyboard ,u virtuálních windowsů sní není problém pracovat , mohl by nastat problém při hardwarovém propojení ?Snad je můj dotaz k pochopení a najde se někdo , kdo poradí .Hezký zbytek dne.

Odpovědi na otázku

-ano switch může fungovat jen s přepínáním třeba klávesnice-mys je klávesnice bude v základu fungovat vždy . Rozšířené funkce mouhou byt platformě závislé:

KVM switche od Atenu mám vyzkoušené na kombinaci Win XP / win 7 / linux, tak předpokládám, že by s nimi neměl být problém. Přepínaly se klávesou Scroll Lock, tak snad ji ta tvoje jablečná klobásnice má, jinak bys to asi musel přepínat čudlem na switchi, což není tak pohodlné.