» Poradna » Počítačové sítě

Propojení PC za účelem výkonu

Zdravím,zkouším se nabourat z notebooku do mé wifi sítě přes slabinu WPS. Odhad je 280 hodin, tak by mě zajímalo, zda by šlo propojit stolní PC s notebookem přes UTP kabel a tím by se zrychlil útok. Studuji IT obor, ale sítě jsme zatím neprobírali. Tak jestli se tu někdo najde, kdo poradí.Díky

Odpovědi na otázku

Dalo by se premostit pripojeni ve Widlich, ale pochybuji, ze to pomuze. Nesel by napojit telefon s androidem a nejakou appkou?

Ne. Musel bys mit program, ktery umi pouzit vice klientu na crackovani. Zadny z tech mne znamych nepodporuje offline WPS.

Studuješ IT, víš jak hacknout WiFi ale sítě jsi neprobíral ? :) zajimavé. Jako lajk ti radím že tím propojením nic nevyřešíš ;)Logicky se zamysli, jak by jsi to chtěl udělat asi ? Rychlost výpočtů jednoho NB nezrychlíš tím že kněmu připojíš stolní PC, raději to zkus přes ten stolní, který má 2-3x výkonější CPU na výpočty než NB i když by se jednalo o starší stroj, pořád na něj NB v rychlosti výpočtů nemá.Co Vás na těch IT školách učí ?

Jedině to udělat stylem DdoS útoku ze dvou strojů

Opakovaně se tu řeší = NESMYSL. Nastuduj si něco o superPC propojování domácích pomalých HEREK nemá význam ani to nelze.

Postav si cluster. Pokud studuješ IT školu tak by to neměl být problém ne? Co dneska na těch školách učej?https://cs.wikipedia.org/wiki/Po%C4%8D%C3%ADta%C4%...