» Poradna » Windows (a jiné OS)

Propojení pc s tv

zdravím, mám problém s propojením mezi PC a TV. Mám HDMI kabel, po propojení se nezobrazí druhý monitor, respektive se zobrazil monitor "zobrazovací zařízení na: VGA". Kabel je zapojen správně (po propojení se na TV zobrazí hláška, že je zapojen HDMI slot) ale když na tv přepnu na HDMI, tak je černá obrazovka a vyskočí hláška, že není signál. TV je LG, typ starý půl roku, grafika GE Force 560, aktualizoval jsem ovladače, Windows 7.Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

a na jiném monitoru obraz je? Pokud ano, tak bude problém s TV nebo tím co grafika do té TV posílá.

V nastavení Nvidia jsi dal klonování, nebo rozšíření obrazovky?

zdravím, problém jsem již vyřešil... třeba to někomu pomůže a někdy si to někdo přečte kdo má podobný problém, protože podobných dotazů jsem četl poměrně hodně ale nikdy nebylo řešení to v čem jsem měl problém já - problém byl, že v biosu bylo zakázáno zobrazení na více monitorech (multi display stačilo povolit)