» Poradna » Programy

Propojení PC s TV - chvění obrazu

Po propojení PC s TV kabelem DVI (z PC) - HDMI (TV) se celý obraz chvěje Nevím co s tím, ani kde by mohl být problém. Nedá se na to koukat. LCD Tv mi hlásí, že přijímá signál 1920 x 1080i / 60Hz. Fyzické rozlišení TV je 1370 x 768, ale je chopna přijímat i fullHD signál (ten si pak přepočte a upraví do 720p). Bohužel, ať nastavím jakékoliv rozlišení, obraz se pořád chvěje a TV hlásí, že přijímá 1920.. Co s tím ?

Odpovědi na otázku

Evergreen této Poradny i Fóra: dvojí zemnění, zpravdla PC-společná anténa.
Je potřeba buď odpojit anténu, pokud lze, nebo do anténního přívodu zařadit galvanický oddělovací člen.
Pokud chceš rozsáhlejší diskuze k tématu, tak hledej tady, nebo na Fóru výrazy, jak rušení, brum,kondezátor, galvanický oddělovací člen. Těch možných výrazů k hledání je více, ale tohle bude najisto stačit.

To už jsem zkoušl, jinak bych sem nepsal. I po odpojení antény je to piřád stejný. A navíc se to chvěje jen při běhu windows, když pustím film, tak to přestane.

A co jsi ještě nenapsal, ať nemusíme hádat ...

To jsem zjistil až teď, když jsem zkusil pustit film, že se to nechvěje při filmu. Jinak jsem napsal všechno.